Sprawozdanie TK-O i TK-K Sprawozdanie TK-O i TK-K

Druki TK-O i TK-K dot. sprawozdawczości rocznej z działalności organizacyjnej i programowej jednostek organizacyjnych PTTK

1. Podstawowymi jednostkami sprawozdawczymi zobowiązanymi do sporządzania sprawozdań są koła i kluby PTTK. Sprawozdanie sporządzają na formularzu TK-K i składają do oddziału macierzystego.
  2. Nadrzędnymi jednostkami sprawozdawczymi nad kołami i klubami są oddziały PTTK, które sprawozdanie sporządzają na formularzu TK-O i wysyłają mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do Biura ZG PTT do dnia 20 stycznia 2024 r. w wersji elektronicznej w pliku Excel.
  3. Jednostki organizacyjne regionalne i specjalistyczne oraz Komisje, Rady i Zespoły ZG PTTK składają sprawozdanie na formularzu TK-O bezpośrednio do Biura Zarządu Głównego PTTK mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w wersji elektronicznej w pliku Excel.
  4. Naczelną jednostką sprawozdawczą jest Zarząd Główny PTTK, który sprawozdanie zbiorcze z działalności Towarzystwa sporządza na formularzu TK-O.

Załącznik Nr 1 do Uchwały Prezydium ZG PTTK nr 34/XIX/2018 z dnia 4.10.2018r.

Załącznik Nr 2 do Uchwały Prezydium ZG PTTK nr 34/XIX/2018 z dnia 4.10.2018r.